Четвер, 18.04.2019, 19:31                       Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS  
   
Головна | Вчителю початкових класів на замітку | Регістрація | Вхід
Меню сайту

» Форма входу


» Пошук


 Дитячий журнал Пізнайко 

Журнал 'Крилаті'  

МамаТато


Новини Української бібліотечної асоціації
 
 
    Скоблікова, О.В. Розвиток комунікативного мовлення першокласників [Текст]/ О.В. Скоблікова. - Х.:Видавнича група  "Основа", 2011. - 150 с. - (Б-ка журналу "Початкове навчання та виховання"). 
         
   Посібник містить авторську систему роботи щодо розвитку комунікативного мовлення першокласників. Програмовий матеріал поділений на блоки, до      яких дібрано систему вправ і завдань, що сприяють формуванню навичок монологічного та діалогічного мовлення у межах вимог програми. Матеріали збірки  сприятимуть розвитку комунікативного мовлення молодших школярів, їх умінь сприймати, відтворювати та будувати зв’язні висловлювання.
 
 
 
 
 
 
 
 
  Депетист, О.В. та ін. Національно-патріотичне виховання молодших школярів [Текст]/О.В. Депетист, В.В. Чала, Н.А.    Ярова  . - Х.:Видавнича група  "Основа", 2011. - 128 с. - (Б-ка журналу "Початкове навчання та виховання"). 
          
  Посібник містить авторську програму національно-патріотичного виховання «Юний патріот» та розробки виховних заходів у 1–4-х класах.
 Матеріали посібника сприятимуть формуванню громадсько активної особистості молодших школярів, вихованню справжніх патріотів України, свідомих та  активних членів суспільства, а також розвитку творчих здібностей учнів та створенню справжньої класної родини.
 
 
 
 
 
 
 

  Казковий лабіринт і я: програма курсу за вибором, розробки занять [Текст]/ автор-упорядник Г.І. Білоус. - Х.: Основа, 2012. — 126, [2] c. — (Б-ка журн. «Початкове навчання та виховання»; Вип. 2 (98)).
 
 Посібник містить авторську програму, орієнтовне тематичне планування та розробки занять курсу за вибором «Казковий лабіринт і я» для учнів 3–4-х класів.
 Заняття курсу сприятимуть формуванню вмінь молодших школярів аналізувати й контролювати свої емоції (на основі різнобічного осмислення казок),  розвитку власних позитивних якостей, творчих здібностей, необхідних для успішної соціалізації, розширенню кола читання учнів 3–4-х класів.
 
 
 
 
 
 
  Еременко, Л. І. Вітаємо, граємось, навчаємось: нестандартний дидактичний матеріал до уроків української мови. В 2-х частинах [Текст]/ Л. І. Єременко. - Х. : Вид. Група "Основа”, 2012.  — (Б-ка журн. «Початкове навчання та виховання»; Вип. 4 (100)).

  Посібник містить нестандартний дидактичний матеріал до уроків з української мови у 1-4 класах. Кожне завдання підібране на основі літер певного імені та  має на меті не лише формування орфографічних навичок, розвиток мовлення і мислення учнів, розширення їх світогляду, а й привітання дітей-іменинників,  згуртування дитячого колективу, урізноманітнення форм роботи на уроці. В першій частині підібрані словникові та текстові диктанти і диктанти з прислів'їв. В  другій частині представлені кросворди із прислів'їв та загадок.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Морально-етичне виховання : дидактичні матеріали до уроків варіативного курсу  [Текст] /упор. Дмитренко                                           Л.Г..- Х.: Основа, 2013. -  96 с. (Б-ка журн. «Початкове навчання та виховання»). 
 
 
Посібник містить орієнтовне календарне планування уроків варіативного курсу "Морально-етичне виховання" у 1 класі та добірку дидактичного матеріалу за темами розділів (оповідання, казки, легенди, вірші, загадки, ребуси, кросворди, ігри, сценарії виховних заходів).
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 Ротфорт, Д.В. Взаємодія сім'ї та школи у формуванні культури здоров'я молодших школярів [Текст] . - Х.: Основа, 2013. 154 с. -  (Б-ка журн. «Початкове навчання та виховання»). 
 
Посібник містить теоретичні відомості щодо необхідності взаємодії сім'ї та школи у формуванні культури здоров'я молодших школярів, методичні рекомендації та практичні розробки сценаріїв зустрічей з батьками в "Академії люблячих батьків".
 


» Наші координати
09100
Київска обл. 
м.Біла Церква
Комсомольський    б-р, 
буд. 11
------------------------
Тел: (045) 63 865 35
------------------------
 nataly6258@yandex.ru

»  Ми працюємо:
    понеділок-п'ятниця
8.30-16.30
     
   
субота, неділя
   вихідний» Корисні посилання

БСШ №12

Департамент освіти і науки Київської ОДА

КВНЗ КОР "Академія неперервної освіти" 

Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради

Миколаївська НПБ

Державна НПБ

Національна парламентська бібліотека України

Херсонська обласна бібліотека для дітей

Вікіпедія

Національна бібліотека для дітей

 Сайт "Я иду на урок начальной школы"

Світловодська санаторна школа-інтернат № 2 

Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) № 18 «Ясочка»


» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


» Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930БІЦ  БСШ № 12 м.Біла Церква

© 2019