Понеділок, 30.03.2020, 14:41                       Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS  
   
Головна | Новини | Регістрація | Вхід
Меню сайту

» Форма входу


» Пошук


 Дитячий журнал Пізнайко 

Журнал 'Крилаті'  

МамаТато


Новини Української бібліотечної асоціації

29 cічня 2019 року пройшов перегляд відеофільма  "Герої Крут. Бій під Крутами 29 січня 1918 року" .  Збройне зіткнення на залізничній станції біля села Крути , яка розташовувалася на 130 -му кілометрі в північно-східному напрямку від Києва, Україна . Учасники події : невеликий загін з боку юної Української Народної Республіки (близько 600 чоловік) і знаменита Червона гвардія Радянської Росії , яка значно перевищує своїх вимушених супротивників числом, бойовим потенціалом і досвідом.

28 cічня 2019 року пройшов урок-реквієм "Розкажіть про це дітям івшим" до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту. Учні дізналис про це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років , що призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами.

       

22 cічня 2019 року було проведено бесіди, присвячені вадзначенню 100-річчя від дня урочистого оголошення 22 січня 1919 р. на Софійському майдані в Києві універсалу про об'єднання УНР і ЗУНР у соборну Україну та 20-річчя  від дня підписання Указу Президента України   «Про День соборності України». Учні 7-х та 9-х класів слухали  історичні факти про ті далекі події від учителя історії Вітюк Н.С. та продивилися хроніку

    

 

Грудень  2018 року експонувалась книжкова виставка, присвячена 70 річчю Загальної декларації   прав людини, прийнятої Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року в Паризькому палаці Шайо.

 

13 листопада 2018 року в бібліотечно-інформаційному центрі пройшов семінар-практикум для бібліотекарів шкіл міста.

       

9 листопада 2018 року в бібліотечно-інформаційному центрі пройшов перегдляд  відеороліків до дня  української писемності та моіи, створені вихованцями гуртка бібліотиечно -бібліогрвфйівчних знань.

3 1 по 30 жовтня  2018 року проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек  «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини»   (до 100-річчя від дня народження В. О. Сухомлинського).

Під час місячника діти переглянули тематичні виставки: "Академія домашнього умільця", Віртуальну виставку «Василь Сухомлинський дітям і про дітей» , творчих робіт «Шедеври маленьких умільців», взяли участь у конкурсах, флешмобі. День бібліотворчості «Читаємо малюємо, граємось» для другокласників показав уміння дітей зображувати те, про що прочитали.  Голосні читки, інтервктивні бесіди, літературні подорожі та екскурсії до бібліотеки - все це більш детальніще познайомило наших користувачів з роботою БІЦ  та виявило таланти та уміння дітей.  Кожна дитина знайшла для себе заняття, уподобання. 

 

22  березня 2018 року учні третіх класів взяли участь у мультимедійній вікторині "Відгадай казку". За віршованими підказками діти пригадували  назву казок, їх авторів, головних героїв. Перемогли найкомпетентніші знавці казок. Вони отримали грамоти.

    

21  березня 2017 року учні 5-6 класів взяли участь у інтелектуальній грі "Чарівне коло". Діти чотирьох команд в чотирьох турах гри показали  своє знання літературних  творів, зуміли продемонструвати свої акторські  уміння, ерудованість, кмітливість. Поважне журі оцінило відповіді гравців та визначило переможців. 

 

 

 

 

20  березня 2017 року в рамках тижня дитячої та юнацької книги, який проходить під час весняних канікул було проведено віртуальну екскурсію-подорож «Всю пам'ять я про себе в мармур двох століть врубав нехитро лише правди долотом». Під час цієї подорожі семиласки познайомилися зі світовою географією памʼятників Тарасу Григоровичу Шевченку.

  

17 березня 2017 року до 100 річчя від дня початку Української революції 1917-1921 років в читальному залі БІЦ організовано перегляд Документальної екранізації спогадів генерал-хорунжого армії Української Народної Республіки Всеволода Петріва. Дія фільму розгортається під час Перших Визвольних Змаганнь 1917-1921.

16 березня 2017 року бібліотечний урок "Ми тепер не просто діти, ось тепер ми читачі" для учнів 1 В класу (Класовод Решетова І.В.). Діти познайомились з бібліотекою школи, вивчили правила користування книгою, подивилися відео "Грицькові книжки" та "Як народжується книга". Завідуюча бібліотекою провела   екскурсію по бібліотечно-інформаційному центру. Кожен першокласник отримав візитку бібліотеки, де відмічено правила користування, час роботи БІЦ.

     

 

10 березня 2017 року відбувся літературно-мистецький вернісаж, для учнів 6-7 класів на тему "Українська природа у творчості Тараса Шевченка".

Готуючись до заходу, учні отримали різні завдання. Хто володіє поетичним даром, напишуть  вірші про природу, в них відобразять своє бачення природи рідного краю. Художники готуються малювати ілюстрації до поезій Т.ГШевченка, які будуть  звучати під час вернісажу. По закінченню поети і художники представили свої доробки.

3 березня 2017 року в бібліотечно-інформаційному центрі було проведено зустріч з поетом,  лауреатом Білоцерківської міської літературно-мистецької   премії ім. І. Нечуя Левицького, Заслуженим учителем України Петром Іларіоновичем Розвозчиком "Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі". 

    

 

24 лютого 2017 року в бібліотечно-інформаційному центрі було проведено  конкурс на кращого декламатора віршів Великого сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка серед учнів 2-4 класів. У конкурсі взяли участь 35 учнів, які  з великою майстерністю і завзятістю прочитали вірші.  Журі визначило переможців. Вони отримали грамоти та подарунки.

21 лютого 2017 року - урок-посвята в читачі учнів 2 Г . Діти вивчили правила користування бібліотекою, провели рольову гру "Я юний читач".

  

20 лютого 2017 року в бібліотечно-інформаційному центрі пройшов літературно-музичний вечір-реквієм для шестикласників , присвячений річниці подій на Майдані 2013-2014 років "Поезія, народжена Майданом". Ця поезія звучить на радіо, з екранів телебачення. На слова цих віршів композитори написали пісні, створили відеокліпи. Учні прочитали поезії про "Небесну сотню", про окремих загиблих, послухали музичні твори, написані на вірші про Майдан, подивились відеокліпи.

   

16 - 28 лютого 2017 року в бібліотечно-інформаційному центрі та музеї воїнів-інтернаціоналістів проходять заходи до роковин виведення рядянських військ з Афганістану, організовані активом бібліотечно-інформаційного центру,   пошуковцями та екскурсоводами Музею Бойової слави та активом учнівського самоврядування. Було проведено години пам'яті, конкурс поезій про афганські події, переглянуто відеофільм, створений пошуківцями попередніх років "Ти вічний біль, Афганістан" проводяться екскурсії в в шкільному музеї воїнів-інтернаціоналістів.

  

 

14 січня 2017 року до 80 іччя від дня народження Євгена Гуцула (1937-1995), українського письменника пройшла голосна читка з другоклвсниками оповідання "Лось". Діти отрмали завдання намалювати епізоди, що сподобалися.

25 листопада 2016 року

День пам’яті жертв голодомору. Цей День щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. В 2016 році День пам’яті жертв голодомору припадає на 26 листопада.

25 листопада було проведено вечір-реквієм "Дзвони пам'яті". 

  

 

 21 листопада 2016 року

День Гідності та Свободи

В цей день пройшла зустріч учнів 5, 6 класів з учасницею Революції Гідності, поетесою Марією Постоєвою. Діти цікавилися споминами про ті події, просили почитати вірші.

11 листопада 2016 року

Пройшло свято посвяти в читачі учнів 2 А класу

9 листопада 2016 року, середа

День української писемності та мови

Це свято було встановлено Указом президента України від 6-го листопаду 1997-го № 1241/97 і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

28 жовтня 2016 року

День визволення України від фашистських загарбників

У нашому календарі є не мало дат, які нагадують нам про ті далекі роки. Кожне наше місто чи містечко, регіон мають пам’ять про цю страшну війну. День визволення України від фашистських загарбників відзначається 28-го жовтня. 

В цей день учні 7-х класів переглянули віртуальну екскурсію "Пам'ять, закарбована в металі і граніті ".

  

24 жовтня - Міжнародний день шкільних бібліотек 
Важливість забезпечення та поширення грамотності, всіляке сприяння належному навчанню - один з основних пріоритетів сучасного суспільства й атмосфера, яка створюється професійними бібліотекарями, найбільш сприятлива у цьому процесі.
В БІЦ БСШ №12 пройшли конкурси, зустрічі, бібліографічні квестии. присвячені цій події.
    
1 жовтня - Міжнародний день музики.
Музика одна з прекрасних естетичних цінностей людства. Вона сприяє гармонізації нашого загального світовідчування, виступає інструментом самовираження і натхнення, служить джерелом непередаваних відчуттів і емоцій.
За даними проекту DilovaMova.com, вперше Міжнародний день музики провели 1-го жовтня 1975-го року. Засновником цього прекрасного Дня виступила Міжнародна музична рада (IMC) при всесвітній і поважній організації ЮНЕСКО. На 15-й Генеральній асамблеї IMC, проведеної в 1973-му році в Швейцарії, місто Лозанна, було прийнято відповідне рішення. Серед ініціаторів Міжнародного дня музики були присутні багато музикантів і композиторів, наприклад, Дмитро Дмитрович Шостакович, діячі міжнародних музичних організацій і товариств. Сер Ієгуді Менухін, голова IMC і його заступник Борис Ярустовський, звертаючись з листом до членів Міжнародної музичної ради 30-го листопада 1974-го року і окреслюючи цілі цього Дня для міжнародного співтовариства, підкреслювали важливість реалізації властивих ЮНЕСКО і всій світовій спільноті ідеалів миру і дружби між усіма народами, обмін досвідом та розвиток культур, взаємне поважне ставлення до різноманітних естетичних цінностей один одного, а також активне поширення музичного мистецтва для всіх верств суспільства в цілому.
З 25 вересня по 6 жовтня в бібліотечно-інформаційному центрі прооходила декада, присвячена Всеукраїнському дню бібліотек. 
  
29 вересня - День пам'яті жертв Бабиного Яру
Бабин Яр - одне з всесвітньо відомих місць трагедій, які стали символом Голокосту, урочище на північно-західній околиці Києва. За два дні 29 та 30 вересня 1941-го року, за офіційними історичними свідченнями, там розстріляли майже 34 тисячі євреїв. 
В  День пам'яті у навчальних закладах проводяться заходи, присвячені цій події. На базі бібліотечно-інформаційного центру проведено вечір-реквієм "Розкажіть про це дітям вашим...'' 
  
 
Шановні колеги ! Матеріали до Першого уроку 2016 - 2017 навчального року ви можете знайти за цим посиланням >>>

 

  


» Наші координати
09100
Київска обл. 
м.Біла Церква
Комсомольський    б-р, 
буд. 11
------------------------
Тел: (045) 63 865 35
------------------------
 nataly6258@yandex.ru

»  Ми працюємо:
    понеділок-п'ятниця
8.30-16.30
     
   
субота, неділя
   вихідний» Корисні посилання

БСШ №12

Департамент освіти і науки Київської ОДА

КВНЗ КОР "Академія неперервної освіти" 

Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради

Миколаївська НПБ

Державна НПБ

Національна парламентська бібліотека України

Херсонська обласна бібліотека для дітей

Вікіпедія

Національна бібліотека для дітей

 Сайт "Я иду на урок начальной школы"

Світловодська санаторна школа-інтернат № 2 

Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) № 18 «Ясочка»


» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


» Календар
«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031БІЦ  БСШ № 12 м.Біла Церква

© 2020