Неділя, 16.06.2019, 22:12                       Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS  
   
Головна | архів | Регістрація | Вхід
Меню сайту

» Форма входу


» Пошук


 Дитячий журнал Пізнайко 

Журнал 'Крилаті'  

МамаТато


Новини Української бібліотечної асоціації

08 квітня 2015 року в читальному залі БІЦ було проведено бібліотечний урок-реквієм з мультимедійним супроводом "Передайте  про це дітям вашим...", присвячений  Міжнародному дню визволення в'язнів фашистських концтаборів. Діти дізналися про те, що за рішенням Організації Об'єднаних Націй цей день відзначається 11 квітня.  Саме 11 квітня 1945 року в'язні концтабору "Бухенвальд", дізнавшись про наближення союзних військ, підняли повстання. В той час в таборі знаходилися кілька десятків тисяч ув'язнених з 18 країн Європи.

Під час заходу діти переглянули документальне відео, мультимедійну виставку малюнків Елли Ліберман-Шибер, еврейської дівчинки, яка чудом вижила в концтаборі і

відобразила в своїх малюнках всі жахи того життя.

  

18 грудня 2014 року о 12 годині відбулася  зустріч старшокласників   з  поетом-піснярем Лесею Любарською.  Леся Михайлівна розповіла учням про власну життєву та громадянську  позицію, свої враження від подій на Майдані, про сімейні та родинні цінності. Учні подивилися кліпи на пісні Лесі Любарської.Особливо вразив кліп на пісню " Плаче свічка.Пам'яті Небесної Сотні " музика Юрій Футуйма та кліп на вірш авторки  "Іде війна". Леся Михайлівна читала свої нові вірші, старшокласники задавили запитання. На останок учні подякували поету, вручили квіти і солодощі та запросили до нових зустрічей.

  

 

 

20 листопада 2014 року в бібліотечно-інформаційному центрі  відбувся телеміст Біла Церква-Сєвєродонецьк, учасниками якого були старшокласники школи № 12 (м.Біла Церква) і Алла Іванівна Сербіна(Сєвєродонецьк) . Присвячений він був сімейній пелдагогіці матері-героїні, яка  усиновила і виховала 48  дітей-сиріт Олександрі Аврамівні Деревській. Алла Іванівна - одна з її вихованців. Діти запитували у Алли Іванівни про методи та способи виховання дітей у такій великій сім'ї, про  сімейні традиції та уподобання. 

Дізнатися про подвиг Олександри Аврамівни можна на сайті віртуального музею пам'яті

   

 

 

АРКАДІЙ СТЕПАНОВИЧ МУЗИЧУК - український поет, журналіст

30 вересня 2014 року до бібліотечно-інформаційного ценру БСШ  № 12 на запрошення завідуючої БІЦ Н.В. Литвин завітав  український поет, публіцист, кіносценарист, заслужений журналіст України  АРКАДІЙ СТЕПАНОВИЧ МУЗИЧУК.   Він провів кілька зустрічей з учнями школи.

Так, з учнями четвертих класів зустріч мала назву  "Історія мого вірша" і проходила в такому форматі: дітки попередньо вивчили і продекламували вірші Аркадія Степановича та  придумали і задали запитання про історію цих поезій.  Митець відповів дітям та почитав свої нові вірші. На останок поет підписав дітям свої книги.

       

А  на учнів 5-х та 6-х класів чекали гуморески від автора. Діти задали Аркадію Степановичу багато різноманітних запитань стосовно його біографічнх даних та творчості. Одна дівчинка навіть  прочитала свій вірш про сучасні події в Україні і попросила поета проанлізувати його. На останок діти брали автограф у поета і фотографувалися на пам'ять. 

        

 

29 вересня 2014 року в БІЦ нашої школи  пройшла виставка-вернісаж для учнів 8-х класів за темою "Українська фантастика:історія  і сьогодення", проведена активістами БІЦ, ученицями 9 Б класу   Вікторією та Анастасією. Дівчата розповіли про українських письменників-фантастів ХХ століття і сучасників, розповіли про найвідоміші їх твори. Після розповіді  активісти провели бліц-опитування з метою визначення того, чи зацікавились учні темою вияснивши, що сучасна фанастика на часі.

           

 

27 вересня 2014 року  з 09:40:03 до  09:54:53  відбулася передача  "Батьківські збори", ведуча Наталія Ступакова . Тема зборів «Робота шкільної бібліотеки». Учасники програми: завідуюча бібліотекою Білоцерківської спеціалізованої школи № 12 Наталія Литвин, учениця Тамара Федоренко та її мама Клавдія Василівна.

Прослухати можна  за веб-адресою      http://www.nrcu.gov.ua/ua/11  або http://bcschoollib12.at.ua/index/pro_nas_pishut/0-58

19 вересня 2014 року    в конференц-залі Інституту педагогіки НАПН України відбулося засідання    секції № 2, на якій розглялдалася тема  "Шкільна бібліотека - інфомаційний та соціокультурний комплекс загальноосвітнього навчального закладу".  Під час засідання було обговорено ряд питань. Зокрема, завідуюча БІЦ Литвин Н.В. виступала з питанням  " Веб-ресурс бібліотеки навчального закладу -  складова частина українського сегменту Інтернету" .

   

Окрім того, під час секційного засідання відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека". Наталія Василівна стала переможцем конкурсу в номінації "Бібліотечний веб-ресурс".

  

 

1 вересня 2014 року   на базі бібліотечно-інформаційного центру школи проведено перші шкільні уроки з учнями 10-х та 8-х класів під загальною темою "Україна - єдина країна ",спрямовані  на утвердження єдності України, нероздільності її території та народу, що її населяє. 

10 класи пригадали історію національно-визвольного руху українського народу починаючи з  13-го століття і до сьогодення. Урок супроводжувався мультимедійною презентацією, з використанням історичних відеосюжетів. А  восьмикласники пригадали історію рідного міста, як невід'ємної частини України. Форма проведення - мультимедійна вікторна "Наше рідне славне місто".

  

  

Лінійка, присвячена початку нового навчального  року, пройшла в школі  1 вересня. Традиційцно першокласникам випускники вручили перші навчальні книги - "Букварі"  

  

  

1941-1945 роки в пам'яті   нашого народу пройшли ще одною чорною лінією. 22 червня грянула війна і тисячі людей пішли захищати свою Батьківщину від нещадного ворога, що напав на їх землю, їх будинки, їх матерів, їх дітей.  Більшість із них пішли на війну ще юнаками, а повернулися з неї людьми, що пізнали тяжке, гірке  життя, витримали нелюдські умови. Багато з них не повернулися з поля бою, проте тих, хто вижив в цій війні ми шанобливо називаємо ветеранами Великої Вітчизняної війни.

Пройшло вже 69 років як відгреміли гармати, не багато залишилося ветеранів, вони літні та,  почасти,  хворі люди, але ще й досі в строю - щедро діляться своїми спогадами про ті буремні роки з молодим поколінням.

Так,16 квітня 2014 року , в школі пройшли зустрічі  учнів 8-10 класів з ветеранами, а також ветерани були присутні на  уроках мужності для учнів 5-6 класів з використанням мультимедійних презентацій . До нас завітали разом з керівником Білоцерківськог міської Ради ветеранів Волощенком Василем Дмитровичем ветерани ВВВ Гусєв Сергій Павлович, Скібінський Арвід Анатолійович, Бєлий Петро Андрійович. Після заходів діти від імені батьків, педагогічного та учнівського колективу привітали цих літніх людей зі святом Перемоги та вручили подарунки, створені своїми руками.

  

  

 

9 квітня 2014 року розпочалися заходи, присвячені  Дню Перемоги 9 травня. Для учнів 5-6 класів підготовлено урок пам'яті з мультимедійним супроводом "Наше місто в роки Великої Вітчизняної..."

  

3 квітня 2014 року,  в рамках практичних занять учителів початкових класів та бібліотекарів слухачів Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, пройшов бінарний урок з позакласного читання учителя початкових класів Олійник Н.В. та завідуючої бібліотекою Литвин Н.В. з теми "Літо радо зустрічаєм".

  

 

18 березня 2014 року  відбулося нагородження переможців конкурсу на кращий мультимедійний проект, присвячений війні в Афганістан.  Проект  нашої школи, автором якого є П'ятенко Тетяна, учениця 9-Б класу та кервники   Наталія Литвин та Наталія Вітюк, став переможцем конкурсу. Тетяна отримала грамоту від керівника спілки воїнів-інтернаціоналістів Косоротова Василя Васильовича. З нашим проектом, який створений у вигляді відеороліка  "Ти, вічний біль -Афганістан..." можна познайомитись за посиланням >>>>>>>>>>>>>>>

  

Зорепадом летять роки у минуле, у віки... Але щороку приходить до нас весна, а з нею - Шевченківські свята. У всьому світі вшановують пам'ять цієї людини, митця слова і пензля, легенди нашого народу, Тарас Григорович Шевченко став символом волі, незалежності, стійкості, що є найціннішим і найдорожчим для кожного. Заходи, присвячені 200-річчю з дня народження Кобзаря проходятьв ці дні в школі і , зокрема, в бібліотечно-інформаційному центрі.

5 березня 2014 року учні восьмих класів проводили брейн-ринг за творчістю Тараса Шевченка. Команди  змагалися в трьох раундах, в яких містилися запитання з поетичної та малярської творчості Великого українця. Перемогли учні 8 Г класу.

4 березня 2014 року проходив конкурс декламаторів творів Тараса Шевченка та віршів про Кобзаря серед учнів 2-4 класів. Діти читали вірші, співали пісень на слова віршів Шевченка. Конкурс став справжнім святом для дітей.  Журі, які складалися із старшокласників та учителів високо оцінили конкурсантів. А від імені БІЦ вони були нагороджені спеціальними грамотами, а найкращі - книгами.

           

             

 3 березня 2014    відбувся конкурс на кращого читця творів Тараса Шевченка серед учнів 5- 10 класів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6-10 лютого 2014 року у 3-х класах були проедені голосні читки казки Олександра Пушкіна "Казка про царя Салтана"з мультимедйним супроводом . Діти отримали завдання: намалювати малюнки до тих епізодів казки, які найбільше сподобалися. Із найкращих малюнків ми оформили віртуальну виставку >>>>

28 січня 2014 року стартував Всеукраїнський конкурс дитячого читання "Книгоманія - 2014" . Пропонуємо учням 6 - 8 класів взяти участь у конкурсі . Умови підготовки та   проведення за цим лінком «Книгоманія-2014»

 

 

27 січня 2014 року - 175 років від дня народження Павла Чубинського, автора Гімну України

27 січня 1839 року на хуторі Чубинський Полтавської губернії  народився Павло Платонович Чубинський - український етнограф, поет, фольклоист, громадський діяч.

    Детальніше >>>>

 

 

 

 

 

 

 

 

Міцна співпраця Музею Бойової Слави та бібліотечно-інформаційного центру школи впродовж  кількох років дає можливість якісно , на високому рівні проводити роботу з патріотичного виховання учнів, використовуючи місцевий пошуковий матеріал і літературні та мультимедійні джерела з фондів БІЦ. Пошуковцями музею (керівник Вітюк Наталія Сергіївна) , активістами бібліотеки та членами гуртка бібліотечно-бібліографічних знань (керівник Литвин Наталія Василівна) розроблено ряд екскурсій в музеї: "Війна 1941-1945 року і Біла Церква" і "Афганістан болить в моїй душі..." Ці екскурсії з мультимедійним супроводом гуртківці проводять для учнів нашої школи, а також для учнів інших шкіл міста.

На світлинах - 27.01.2014 року проведена  екскурсія для  учнів 7-х класів БШ № 5.

 

  


» Наші координати
09100
Київска обл. 
м.Біла Церква
Комсомольський    б-р, 
буд. 11
------------------------
Тел: (045) 63 865 35
------------------------
 nataly6258@yandex.ru

»  Ми працюємо:
    понеділок-п'ятниця
8.30-16.30
     
   
субота, неділя
   вихідний» Корисні посилання

БСШ №12

Департамент освіти і науки Київської ОДА

КВНЗ КОР "Академія неперервної освіти" 

Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради

Миколаївська НПБ

Державна НПБ

Національна парламентська бібліотека України

Херсонська обласна бібліотека для дітей

Вікіпедія

Національна бібліотека для дітей

 Сайт "Я иду на урок начальной школы"

Світловодська санаторна школа-інтернат № 2 

Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) № 18 «Ясочка»


» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


» Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930БІЦ  БСШ № 12 м.Біла Церква

© 2019