Неділя, 16.06.2019, 21:41                       Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS  
   
Головна | arhiv | Регістрація | Вхід
Меню сайту

» Форма входу


» Пошук


 Дитячий журнал Пізнайко 

Журнал 'Крилаті'  

МамаТато


Новини Української бібліотечної асоціації

28квітня 2016 року пройшов конкурс декламаторів віршів, присвячених подіям Другої світової війни. Почесним журі конкурсу були ветерани війни. Всі учасники  конкурсу отримали в подарунок збірку за укладенням  М.П. Жукової "Незгасимий вогонь пам'яті". Учні привітали ветеранів з Днем Перемоги.

   

 

   

 

4 квітня 2016 року пройшла голосна читка книги   Х.К.Андерсена "Кресало", присвячена Міжнародному дню дитячої книги. Діти прослухали  книгу та подивилися мультиплікаційний фільм.

   

3 березня 2016 року в бібліотечно-інформаційному  центрі проходив конкурс читців віршів Тараса Шевченка серед учнів 2-4 класів. Діти читали вірші Кобзаря, співали пісні на поезії Шевченка. Жюрі визначило переможців.

 

 

"І нехай проходять дні за днями, а роки хай змінюють роки. Леся Українка завжди з нами на усі літа на всі віки."  Під таким девізом 26 лютого 2016 року  пройшли заходи в бібліотечно-інформаційному центрі, присвячені  145 річниці від дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач). Під час заходів діти 3-4 класів познайомилися з життям та твочістю Лесі, переглянувши відеофільм,  прослухали пісні, написані на поезію Лариси Петрівни, переглянули віртуальну виставку творів поетеси. На завершення - відбувся конкурс на кращого декламатора віршів Лесі Українки. Учасники, одягнені у вишиванки, представили на конкурс свої улюблені вірші авторки. А одна із учасниць заспівала пісню на слова Лесі. Всі конкурсанти були нагороджені грамотами, а  переможці ще й книгами.

 

До уваги учителів укранської мови та учнів 9-х класів. На порталі  osvita.ua розміщено збірник диктантів для державної підсумкової атестації з української мови, що проводитиметься в 9 класі. У добірці запропоновано 100 текстів диктантів, що охоплюють усі теми чинної програми з української мови в 5–9 класах. Користуватися збірником  можна за посиланням : http://osvita.ua/school/certification/card/50325/

24 лютого 2016 року проходили заходи, присвячені другій річниці подій на Майдані. В літературно-музичному уроці-реквємі "Позія і музика Майдану і АТО" взяла участь учасниця Майдану, поет, громадський діяч Марія Олексіївна Постоєва. Учні прослухали вірші та пісні різних авторів, які написані під впливом Майдану та АТО. Марія Олексіївна розповіла про свої враження від тих подій, почитала свої поезії.  

    

    

 

22 лютого 2016 року в приміщенні БІЦ було проведено конкурс на кращого декламатора поезій  серед учнів 5, 6 класів, присвячений Міжнародному дню рідної мови (21 лютого). Учні ретельно підготувалися, підібрали дуже красиві та змістовні поезії про рідну мову, про її значення для кожної людини. В конкурсі взяли участь 18 учнів. Жюрі конкурсу визначили кращих декламаторів.  Всі учні були нагороджені грамотами, а найкращі декламатори - грамотами та книгами.

   

12 лютого 2016 року працівники та активісти БІЦ брали участь у підготовці та проведенні зустрічі воїнів-інтернаціоналістів із міським головою Генадієм Анатолієвичем Диким. Зустріч проводилась у формі вечора-реквієма, де звучали вірші, пісні про героїзм українського воїна, про тугу матерів і дружин за загиблими. Під час вечора міський голова нагородив ветеранів  пам'ятними медалями.

 

 

16 грудня 2015 року пройшла скайп-зустріч учнів десятих класів школи з Аллою Іванівною Сербіною (м.Сєвєродонецьк), однією з дочок матері-героїні Олександри Аврамівни Деревської, яка в 30-40 роки минулого століття усиновила та виховала 48 дітей на ідеалах добра, людяності, милосердя, любові до праці, поваги один до одного, до суспільства. Учні задавали багато запитань щодо методів сімейного виховання у сім'ї Деревських, цікавилися уподобаннями дітей Олександри Аврамівни, їх обов'язків у сім'ї, в колективі, суспільстві. В зустрічі брала участь шкільна подруга Алли Іванівни з міста Корольов Московської області Людмила Олексіївна Радул.

12  листопада 2015 року в БІЦ для учнів 2-Г класу проходив перший бібліотечний урок-посвята в читачі  із циклу уроків "Дружба з книгою - це свято". Другокласників зустріли учні - члени гуртка бібліотечно-інформаційної грамотності, в ролях "Королеви книг", "Читайки-Знайки" та "Мудрої Ккиги", які у віршованій формі розказали дітям правила користування бібліотекою та книгами. Діти подивились відеокліп "Як народжується книга"та мультиплікаційний фільм "Грицькові книжки", разом з Наталією Василівною, завідуючою БІЦ вивчили правила користування бібліотекою. А з Королевою книг дали обіцянку любити і шанувати книги, оберігати їх від псування. 

З 1 по 9 листопада 2015 року в БІЦ пройшли уроки з циклу "Мова моя солов'їна", присвячені Дню української писемності. Під час  уроків були проведені вікторини, кронкурси, оформлені виставки, переглянуті тематичні відеоролики.

  

22-23 жовтня 2015 року в рамках місячника шкільних бібліотек в БІЦ для учнів 2-А, Б, В  класів проходили  перші бібліотечні уроки-посвяти в

читачі.   Другокласників зустріли учні - члени гуртка бібліотечно-інформаційної грамотності, в ролях "Королеви книг", "Читайки-Знайки" та

"Мудрої Ккиги". Діти вивчили  правила користування бібліотекою та книгами.   Відеокліп  "Як народжується книга"та мультиплікаційний фільм

"Грицькові книжки", разом з Наталією Василівною, завідуючою БІЦ,  розказали ученям про цінність кожної книжички і правила їх  збереження.

 Уроки закінчувалися  урочистою клятвою любити і оберігати книги.

 

 

13 і 15 жовтня  в БІЦ в рамках місячника шкільних бібліотек пройшли зустрічі учнів 9, 10, 11 класів  з воїнами    АТО. Хлопці із Білоцерківського окремого зенітно-ракетного полку розповіли про свої військові професії, принесли елементи  захисту -  каску, бронежилет тощо, а учні задали їм запитання, приміряли бронежилет і каску, привітали воїнів.

З 21 вересня по 01 жовтня в бібліотечно-інформаційному центрі в рамках декади популяризації книги і читання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек (30вересня) пройшло ряд заходів. Це і дні інформації, і мультимедійні вікторини, і перегляди відеороліків. 

На голосну читку казки "Колобок" з мультимедійним супроводом були запрошені першокласники. Проте це не просто була читка книги, а діти отримали  творчі завдання: створити власні ілюстрації до казки за допомогою розфарбовок, що їм роздали бібліотекарі. Першокласники успішно справились із завданням та ще й відтворили зміст казки, розмістивши свої малюнки за змістом.

 

     Щиро вітаю всіх бібліотечних працівників і тих, хто причетний до книги, з нашим професійним святом –    Всеукраїнським днем бібліотек!

     Бажаю всім творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, дружнього взаєморозуміння та підтримки, добра і    нових успіхів у нашій благородній справі! Адже бібліотека - це храм душі людської ! 

 

 

21 вересня 2015 року опубліковано наказ Міністерства освіти і науки України № 940 від 16 вересня 2015 року  "Про проведення державної підсумкової атестації  учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році". З текстом наказу можна познайомитись за посилаанням >>>>>

З 21 вересня по 01жовтня в бібліотечно-інформаційному центрі проводиться декада популяризації книги і читання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек (30вересня). З планом проведення заходів декади пропонуємо ознайомитись в рубриці планування

1 вересня 2015 року в бібліотечно-інформаційному центрі пройшов перший урок для учнів 10,11 класів на тему "Поезія і музика, народжена Майданом і АТО". Учні виконали гімн України, прочитали вірші, переглянули відеокліпи, створені на музику і поезію про героїв Майдану і війну. 

 

1 вересня 2015 року в БСШ №12 пройшла урочиста лінійка,  на якій було вручено букварі першокласникам:

  

 

 

  


» Наші координати
09100
Київска обл. 
м.Біла Церква
Комсомольський    б-р, 
буд. 11
------------------------
Тел: (045) 63 865 35
------------------------
 nataly6258@yandex.ru

»  Ми працюємо:
    понеділок-п'ятниця
8.30-16.30
     
   
субота, неділя
   вихідний» Корисні посилання

БСШ №12

Департамент освіти і науки Київської ОДА

КВНЗ КОР "Академія неперервної освіти" 

Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради

Миколаївська НПБ

Державна НПБ

Національна парламентська бібліотека України

Херсонська обласна бібліотека для дітей

Вікіпедія

Національна бібліотека для дітей

 Сайт "Я иду на урок начальной школы"

Світловодська санаторна школа-інтернат № 2 

Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) № 18 «Ясочка»


» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


» Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930БІЦ  БСШ № 12 м.Біла Церква

© 2019